Pelmelíček hlavně na téma ActifitsteemCreated with Sketch.

in cesky •  2 months ago 

Tak teda... Když člověku možná začíná hořet loď, na které se plaví, nevšímá si ničeho jiného. Ale po nějaké době si na doutnající podpalubí zvykne. A je třeba sledovat počasí, neblíží-li se bouře, stav zásob... A vše se zdánlivě vrací do nomálu. Takže nechám pana Slunce jeho osudu a vrátím se, kde jsem přestal. A dnes mě napadá tenhle pelmel.

Ač nemocen, vodím syna do školy. Mám to pět minut, cestou zpátky si nakoupím, narvu trávu, nasbírám pár stovek pohybů pro Actifit... A před školou jsem vyslechl zajímavý hovor, který tam vedla matka k matce. No, zajímavý, něco mi asocioval. A to něco mi asociovalo zas něco jiného a tím jsem s odpověděl na otázku, kterou jsem pár dnů nemohl vyřešit. Takže po pořadě.

Matka matce říkala, že její druh jí zase nic nedal, protože celou výplatu investoval do výherních automatů. Říká jí, že už brzo určitě vyhraje, že to cítí...

Hele, já to nekritizuju. Sice bych do toho sám nešel, ale nevím, co má její druh kde zařízené, dohodlé, nebo co cítí. Kdybych Vám řekl, abyste šli k Vltavě, nahodili do ní udici, vytáhli rybu, která bude mít v hubě zlatou minci, tu minci prodali a zaplatili z výnosu svoji letošní daň z příjmu... Měli byste mě za magora?

Tak to jsem parafrázoval Písmo svaté. Takhle úkoloval Ježíš apoštola Petra. Je pravda, že šlo o placení náboženské daně a posílal ho k moři... Taky nejsem Ježíš. I když bych se mu svým jednáním měl snažit přibližovat... Ale zpázky k asociacím, než mi zas naskáčou jiné.

Takže automaty. Hry, lutrie a lózy (loterie a losy, jak se ve II.pol.19.století mezi sprostým lidem komolily). Účtenkovka... Od listopadu jsem tam naházel 167 účtenek. A víte, co jsem vyhrál? Správně! I když já nejsem skoro nikdy vulgární...

Ale zato jsem zarputilej! Já se dočkám! Chci 1 výhru, abych si mohl stanovit, jakou mám procentní úspěšnost. Matematické myšlení u sebe vyvolat umím. Takže vím, že abych fungoval na základě statistiky a ne statistické chyby, že bych tam musel nahízet tisíce účtenek měsíčně... Ale jsem zkrátka zaťatej!

No. A už vím, proč cena afitu klesla o polovinu! Protože cena steemu stoupla na dvojnásobek. A totéž se vlastně stalo u Quarator tokenu... Oni tu nejsou jen cryptoanarchooptimisté. Oni jsou tu taky kapitalisté. A ti nepočítají v kryptu, ale v libovolném fiatu. A nejde jim o decentralizaci, ale o zisk.

To je jako z faucety. Dávají krypto. Ale kolik, to je odvozeno z okamžitého kurzu vůči fiatu. Předpokládám, že i na Steem - Engine bude pár (polo)profesionálních obchodníků. Pro někoho je třeba 5 dolarů denně slušný zisk... A tihle obchodníci obchodují právě podle svého domorodého fiatu.

Tím bych si ty náhlé poklesy dokázal vysvětlit. Třeba někdo šikovný nasadil investičního robota. Který se tu s pár šestáky učí... A třeba jsem vedle, jak ta jedle.

A teď jiné téma. Zase kolem Actifitu. Všiml jsem si nového "virtuálního sportovního vybavení". Které nabízí třeba "+5% APX rewards per report to you" Už jste to někdo zkoušel? Co je to těch x% APX ?

Jinak uzavírám svoji myšlenku, jestli se vyplatí investovat do "vybavení" s absolutní hodnotou, nebo s % navýšení. Pokud vím, že dostanu za "suchý článek" o 10.000 pohybech 55 afitů a o 5.000 pohybech 34 afitů, pak se mi % nevyplatí. Kdybych věděl, že píšu článek "naboostovaný" úžasnými fotografiemi a sportovním příběhem, šel bych do %. Teoreticky bych měl vždycky aktivovat ono vybavení před konkrétním článkem/hlášením a při průměrné šedi ho zase deaktivovat...

Denně si posílám a prodávám na S-E 100 afitů. (Mám 1 afitx. )Takže se mi afity nahromadily a já je mohl darovat. Teď se mi zase začnou hromadit. Takže začnu odměňovat něco v afitech...

Odměňování. Zkusím dát na Discordu na naše české Postpromotion nějaký cizí článek... Prosím, podpořte ho. Chci to zkusit... Podporuji šikovné dítě s rodičem v portugalské komunitě. Oni to už skoro nepotřebují, ale ať!

Pak jsem přemýšlel o SNAX... Ono je to vlastně trošililinku podobné BAT ... A o BAT se nějak už vůbec nezajímám... Pokud se ještě trochu pamatuji, poslali jsme všechen @petrvl , že s ním něco udělá. Ale už se nepamatuji, co vlastě. Dáš k tomu nějakou noticku?

A všem přeji krásný pracovní den. A jdu si zas na chilinku lehnout. Kolem 16.hodiny zas vyzvednu syna ze školy a možná, že ještě něco zplodím. Pár věcí na srdci ještě mám...

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

!trdo
!COFFEEA
!BEER

Congratulations @garygeo1, you successfuly trended the post shared by @krakonos!
@krakonos will receive 0.03222788 TRDO & @garygeo1 will get 0.02148525 TRDO curation in 3 Days from Post Created Date!

"Call TRDO, Your Comment Worth Something!"

To view or trade TRDO go to steem-engine.com
Join TRDO Discord Channel or Join TRDO Web Site

APX - nezkoušel jsem, ale mám za to, že pokud žádné nemáš je to pasé. Actifit na začátku ledna začal spolupracovat s APIX a vymysleli soutěž, ve které se přidělují APX. Jde jim o videa nebo hlášení, ve kterých člověk referuje, jak mu roste svalová hmota, ubývají kila atd.
!COFFEEA

!COFFEEA
!trdo
!BEER

Congratulations @steemean, you successfuly trended the post shared by @krakonos!
@krakonos will receive 0.04459050 TRDO & @steemean will get 0.02972700 TRDO curation in 3 Days from Post Created Date!

"Call TRDO, Your Comment Worth Something!"

To view or trade TRDO go to steem-engine.com
Join TRDO Discord Channel or Join TRDO Web Site

!BEER
!COFFEEA
!trdovoter

Congratulations @jjprac, you successfuly trended the post shared by @krakonos!
@krakonos will receive 1.42574175 TRDO & @jjprac will get 0.95049450 TRDO curation in 3 Days from Post Created Date!

"Call TRDO, Your Comment Worth Something!"

To view or trade TRDO go to steem-engine.com
Join TRDO Discord Channel or Join TRDO Web Site

coffeea You need to own more COFFEEA (5 COFFEEA in your wallet allows you to send 1 TOKEN per day)

coffeea Lucky you @krakonos here is your COFFEEA, view all your tokens at steem-engine.com Vote for c0ff33a as Witness

coffeea Lucky you @krakonos here is your COFFEEA, view all your tokens at steem-engine.com Vote for c0ff33a as Witness

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @sbi-booster.


Hey @krakonos, here is a little bit of BEER from @steemean for you. Enjoy it!

Learn how to earn FREE BEER each day by staking.


Hey @krakonos, here is a little bit of BEER from @garygeo1 for you. Enjoy it!

Learn how to earn FREE BEER each day by staking.

coffeea You need to own more COFFEEA (5 COFFEEA in your wallet allows you to send 1 TOKEN per day)


Hey @krakonos, here is a little bit of BEER from @jjprac for you. Enjoy it!

Learn how to earn FREE BEER each day by staking.

Congratulations @jjprac, 4.76% upvote has been shared with your successful call on the post that shared by @krakonos!


Support @trendotoken projects by delegating : 100SP , 200SP , 500SP , 1000SP , 2000SP

Congratulations @krakonos, your post successfully recieved 1.50256013 TRDO from below listed TRENDO callers:

@garygeo1 earned : 0.02148525 TRDO curation
@steemean earned : 0.029727 TRDO curation
@jjprac earned : 0.9504945 TRDO curation


To view or trade TRDO go to steem-engine.com
Join TRDO Discord Channel or Join TRDO Web Site